.: JoiNeT Community Counter-Strike :.

WwW.JoiNeTCs.Tk - Stay With us

AcasaGalerieFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p

In jos 
AutorMesaj
ManiaCS
SkiLL 0
SkiLL 0

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 25
Oras : bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2009

MesajSubiect: ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p   Mier Feb 04, 2009 12:01 am

am 15 ani shii jok pe acest sv de 2 luni fara 3 zile shii ash da orice pt admin pe acest sv:D Razz Crying or Very sad sincer merita sa ai un asa sv:D:D:D mias dori sal am Ingeras
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
XxL*BLade
SkiLL +4
SkiLL +4

Numarul mesajelor : 481
Varsta : 30
Oras : Navodari
Admin Favorit : BLade
Arma : Awp
Mapa : awp_india
Mod Preferat : normal
Data de inscriere : 30/12/2008

MesajSubiect: Re: ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p   Mier Feb 04, 2009 6:44 am

COntra ! Fa un Model ! Mai intai SLot !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://joinet.hitforum.ro
nimeNI-alTu'
Spammer
Spammer

Numarul mesajelor : 1131
Varsta : 28
Admin Favorit : eS * nimeNI alTu'
Arma : awp
Mapa : train
Mod Preferat : normal
Data de inscriere : 02/01/2009

MesajSubiect: Re: ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p   Mier Feb 04, 2009 7:59 am

contra!!!!

pt ca:
1.minti
2. nu ai respectat modelul
3.mai intai se incepe k slot
4.1371. [ManiaCS]Blackstyle 38 0.93hr
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.baiatdecartier.ro
sNjdN
SkiLL 0
SkiLL 0

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 28
Oras : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2009

MesajSubiect: Re: ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p   Mier Feb 04, 2009 11:16 am

CONTRA!!!!!
Sus In jos
VLaddy
SkiLL +4
SkiLL +4

Numarul mesajelor : 533
Varsta : 24
Oras : Tulcea
Arma : M4A1
Mapa : de_inferno
Mod Preferat : Normal
Data de inscriere : 30/01/2009

MesajSubiect: Re: ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p   Mier Feb 04, 2009 5:03 pm

contra

Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p   

Sus In jos

ma Cheama aLeX shii as vrea admin pe acest servar :D:D:D::P ca e super servar la fel shii creatorul:D:D:p
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» http://www.thewar.ro/link.php?nume=SmecherulSerban2012 Te rog acceseaza acest link
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.: JoiNeT Community Counter-Strike :. :: Servere JoiNeT :: Cs.JoiNeT.Ro - Normal :: CeReRi Admine-
Mergi direct la: